Portréty – rodinné focení, párové focení

Portréty a rodinné focení

Všichni rádi fotíme svou rodinu, děti, oslavy i rodiče. Často ale v rodinném albu chybí fotografie celé rodiny dohromady. Svěřte se profesionálnímu fotografovi a nechte si udělat rodinné fotografie. Užijete si společnou zábavu a získejte krásné fotografie ze společně strávených okamžiků. Fotit můžeme v exteriéru i v ateliéru. Nebo dokonce u vás doma. Fotím v v okolí Čáslavi a v Praze.

Rodinné focení, portréty, páry, domácí mazlíčci + 5 fotografií :  1990 Kč
– cca 2 hodiny focení
– 5 vyretušovaných digitálních fotografií ( verze pro tisk a velikost pro internet)
– dodání fotografií do 14 dní od focení

Příplatky:
– focení v ateliéru (Praha 2, Praha 4 ): 300 Kč
– doprava mimo Prahu 7,- Kč/km
– make-up a úprava vlasů (doporučuji): 500 Kč
– každá další upravená fotografie: 230 Kč
– focení o víkendu: 500 Kč

Fotografie jako dárek

Hledáte vhodný dárek k narozeninám nebo k Vánocům? Připravím pro vás fotografie v dárkovém balení, které můžete okamžitě využít jako dárek třeba pro prarodiče. Fotografie budou profesionálně vyretušované, vytištěné a vsazené do dárkového leporela. To je možné postavit třeba na noční stolek nebo na komodu.
Fotit můžete v exteriéru, u vás doma nebo v ateliéru (Praha 2, Praha 4). Samotné focení trvá asi 2 hodiny. Dostanete 5 fotografií v profesionální kvalitě. Do leporela se jich vejde dokonce 10. Můžete tak přidat některé své nebo nechat místo volné a přidat fotografie až při dalším focení.  Fotografie mají formát 13×18 cm. Desky leporela jsou potaženy plátnem vysoké kvality. Vnitřní listy jsou z pevného papíru vysoké gramáže. Leporelo na fotografie je vhodné pro fotografie rodiny a dětí.

Kompletní cena: 2400,- ( Obsahuje úplně vše, focení, retuš, tisk, leporelo)

Podrobnosti a dotazy zodpovím na telefonu 775 901 700 nebo emailu michal@sviga.cz

Zážitkové focení a luxusní tištěné fotografie

Zachycení osobnosti a fotografie v nejvyšší kvalitě vyžaduje specifický přístup. Focení je mnohem delší, více na pohodu a zážitek. Celou dobu pomáhá vizážistka dosáhnout co nejlepšího výsledku. Chcete-li se cítit krásná a opečovávaná, tak je toto focení přesně pro vás. Cena za focení je 1900 Kč.

Fotografie vám pečlivě upravím, vyretušuji a vytisknu ve větší velikosti. Všechny budou zarámované v paspartě a odnesete si je v luxusním boxu. Tyto vytištěné fotografie se platí zvlášť. Ceník zašlu na vyžádání.

Máte předběžný zájem? Podrobnosti a dotazy zodpovím na telefonu 775 901 700 nebo emailu michal@sviga.cz