Business portrét

Vaše podnikání je důležité a vyžaduje profesionální prezentaci. Mé služby focení business portrétů vám pomohou získat ty správné vizuální prvky pro prezentaci vašeho podnikání. Mé zkušenosti a technické znalosti vám umožní vytvořit portréty, které vás a vaše podnikání představí v nejlepším světle. Kontaktujte mne a získejte své vlastní business portréty!

Fotím fotografie do životopisu, na Linkedin, na Facebook, business portréty, fotografie vhodné na firemní webové stránky,  pomáhající ilustrovat vaši skvělou práci.

Focení probíhá v ateliéru Praha 4 Chodov s profesionální světelnou technikou. V ateliéru fotím přímo do počítače a ihned na místě vybereme tu nejlepší fotografii. Dostanete digitální fotografii profesionálně vyretušovanou jak v plném rozlišení, tak i verzi vhodnou na webové stránky, verzi na Facebook a verzi na Linkedin. Objednat focení můžete přímo zde, případně e-mailem nebo telefonicky.


Portréty pro firmy
Skupinové slevy individuálně dle dohody. Kontakt: michal@sviga.cz

Recenze

Eva

Ahoj Michale,
Chtěla bych Ti poděkovat za příjemné focení, obě jsme si to užily. Fotky jsou moc hezké. Děkujeme za krásné fotky, obě jsme spokojené.
Eva & Markéta

Taťána

Dobré odpoledne,
děkuji Vám za spolupráci, jsem spokojená.
Bylo to snazší, než jsem čekala.
Mějte se hezky.
S pozdravem,
Taťána

Taťána

Simona

Simona

Skvělé, jsou super, děkujiii 🙂

Simona

Lada

Ahoj Michale,
děkuji, stáhla jsem si fotky k sobě.
Moc se mi líbí, ještě jednou díky.

Měj se hezky, Lada

Lada

Alena

Moc děkuji. Fotka je perfektní! Jsem moc spokojena.

Alena

Daniel

Ahoj Michale,
díky moc za obě fotky. Je to velmi kvalitní a jsem s tím opravdu spokojen, odpovídá to zcela mé představě.  Pokud budu do budoucna něco obdobného potřebovat, rád se zase ozvu a určitě případně doporučím ostatním.
Hezký prodloužený víkend!
Dan
Danie