Svatební foto

Před každou svatbou se osobně sejdeme a domluvíme všechny detaily. Na vaší svatbě vyfotografuji vše podstatné a zajímavé. Na svatebních fotografiích se snažím zachytit emoce. Vždy předávám všechny povedené fotografie v digitální podobě (Nahrané na cloud) profesionálně vyretušované. Část fotografií je převedena do černobílé, protože to vypadá dobře a miluju čb fotografie.

Pokud se rozsahem a časem nevejdete, nebojte se ozvat. Dohodneme se přesně podle požadavků.

Svatba – celodenní focení

Fotografování svatby zahrnuje prakticky vše, co pořádná svatba obnáší. Od líčení a přípravy nevěsty, obřad, portrétní focení, hostinu a závěrečnou oslavu. Na focení si rezervuji celý den, obvykle je to cca 10 hodin focení. Dostaneš cca 300-400 fotografií v rozlišení pro tisk i internet. Všechny profesionálně upravené a vyretušované. Jsem pohodový a sympatický 🙂 , se všemi si vždy rozumím. Snažím se, aby jste si svou svatbu užívali. Pro mne je focení svatby především služba pro vás.

Snažím se zachytit příběh. Celý den je plný mnoha událostí a při každé z nich může vzniknout skvělá fotografie. Mým cílem je vyfotit takové fotografie, které zaujmou i člověka, který na svatbě vůbec nebyl. Vozím si externí záblesky a využívám různé druhy světla. Fotím se dvěma fotoaparáty současně 🙂 a využívám mnoho kreativních postupů. Více mých svatebních fotografií zde. Mohu zařídit fotokoutek s Instaxem.

Před svatbou je fajn se sejít, seznámit a probrat vše podstatné. Napište, rád dorazím 🙂

Půldenní focení
5-6 hodin focení
online galerie
200 fotografií
 
 
 
 
 
 
Pouze mimo víkend
Od 6 500,-
Celodenní focení
9-11 hodin focení
online galerie
300-400 fotografií
osobní schůzka
fotokoutek
 
 
 
 
 
10 000 – 15 900,-
Bez omezení
11-15 hodin focení
online galerie
400+fotografií
osobní schůzka
fotokoutek
asistent fotografa
100 vytištěných fotek
dřevěná krabička na fotky
usb disk s fotkama
doprava zdarma
19 000,-

Focení svatby lze objednat online zde nebo pište michal@sviga.cz volejte 775 901 700
Přijímám objednávky na rok 2021.

Půldenní focení svatby:

Exponované sobotní termíny mám vyhrazené na celodenní focení. Svatby mimo víkend mohu nafotit i jako půldenní. Počítejte s menší počtem fotografií a bez fotokoutku. Cena je pak dle dohody nižší od 6 500,-

Tisk fotografií:
Rád zařídím tisk fotografií i fotoknihy. Počet a velikost je vždy na dohodě. Využívám kvalitní služby firmy kvalitnifotky.cz

Další svatební fotografie 🙂