Svatební foto

Před každou svatbou se osobně sejdeme a domluvíme všechny detaily. Na vaší svatbě vyfotografuji vše podstatné a zajímavé. Na svatebních fotografiích se snažím zachytit emoce. Vždy předávám všechny povedené fotografie v digitální podobě (Nahrané na cloud) profesionálně vyretušované. Část fotografií je převedena do černobílé, protože to vypadá dobře a miluju čb fotografie.

Pokud se rozsahem a časem nevejdete, nebojte se ozvat. Dohodneme se přesně podle požadavků.

Svatba – celodenní focení

Fotografování svatby zahrnuje prakticky vše, co pořádná svatba obnáší. Od líčení a přípravy nevěsty, obřad, portrétní focení, hostinu a závěrečnou oslavu. Na focení si rezervuji celý den, obvykle je to 10-12 hodin focení. Dostaneš cca 400 fotografií v rozlišení pro tisk i internet. Všechny profesionálně upravené a vyretušované. Jsem pohodový a sympatický 🙂 , se všemi si vždy rozumím. Snažím se, aby jste si svou svatbu užívali. Pro mne je focení svatby především služba pro vás.

Snažím se zachytit příběh. Celý den je plný mnoha událostí a při každé z nich může vzniknout skvělá fotografie. Mým cílem je vyfotit takové fotografie, které zaujmou i člověka, který na svatbě vůbec nebyl. Vozím si externí záblesky a využívám různé druhy světla. Fotím se dvěma fotoaparáty současně 🙂 a využívám mnoho kreativních postupů. Více mých svatebních fotografií zde. Mohu zařídit fotokoutek s Instaxem.

Před svatbou je fajn se sejít, seznámit a probrat vše podstatné. Napište, rád dorazím 🙂

Cena: 12 000,-

Focení svatby lze objednat online zde

Něco navíc a slevy 🙂

Tisk fotografií:
Tisk 80 fotografií 13×18 v elegantní dárkové krabičce nebo fotokniha 20 stránek o rozměru 15×20 je za 1000,-. Není problém domluvit větší a prémiovější obal nebo více fotografií. Zde je pár ukázek a ceník tisku a dárkového balení fotografií.
Slevy:
Sleva 1000,- Kč je u svatby, která probíhá ve všední den.
Sleva 1000,- Kč u svatby mimo sezónu ( říjen – duben )
Sleva 500,- Kč u svatby v Praze a Středočeském kraji.

Další svatební fotografie 🙂